Hakkımızda

     2004 yılından bugüne bir çok sektörde yazılım geliştirdik. Yazılım geliştirmesi yaptığımız her sektöre önceden bulunan yazılım ilkelerini yıkarak yenilikçi çözümler getirdik. Getirdiğimiz bu çözümler o kadar etkili oldu ki hiç bir şekilde yazılıma kod müdahalesinde bulunmadan müşterilerimizin taleplerini karşılayabilir bir seviyeye geldik. Bu durumda bakım maliyetleri, güncelleme sorunları, ek yazılım geliştirme maliyetleri, revizyon ihtiyaçları gibi ihtiyaçlara son verdi ve böylece yüzlerce mutlu AKUPLE müşterileri doğmuş oldu.

     AKUPLE olarak yenilikçi ve girmiş olduğu sektördeki ilkeleri yeniden yazan bir misyon anlayışımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına sorunsuz çözümler getirmek en temel amacımızdır. Şu an Yayınevleri için Akıllı Tahta Kitap Dijitalleştirme Çözümleri, Asansör Denetim Çözümleri, İşletme Yönetim Sistemleri , E-Ticaret, Pazaryeri entegrasyon ve arşiv yönetim alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

     Hizmet verdiğimiz müşterilerimizi dünya geneline yaymak, ilke olarak edindiğimiz yenilikçilik, teknolojiyi sürekli takip etmek, güvenilirlik, saygınlık, devamlılık anlayışları ile dünya markası olmak temel vizyonumuzdur.

15 Yıldan Fazla Tecrübe
Alanında Uzman Ekip
Detaylı Test Süreci
Mutlu Akuple Müşterileri